Wczytuję dane...

Kraje Unii Europejskiej
Wysyłka od 25zł !!!

Zapewniamy wysyłkę
w 24h

lat

na rynku

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Dywaniki samochodowe Peugeot 307 - gumowe i welurowe

Dywaniki do Peugeot 307 są wykrojone na miarę, dzięki temu ich dopasowanie jest idealne. Materiał z jakiego zostały wykonane to 100% gumy (nie wydzielają nieprzyjemnego zapachu lub z tworzywa), lub TPE – w zależności od wybranego produktu. Dywaniki wykonane zostały z gumy o dużej gramaturze, dlatego są trwałe i odporne na zużycie. Zachowują swoją elastyczność przy zmianach temperatury, zarówno zimą podczas mrozów, jak i latem podczas upałów. Pod spodem mają gumowe kolce, co czyni je bardziej przyczepnymi i zapobiega przesuwaniu.

Dywaniki gumowe do Peugeot 307 są bardzo funkcjonalne, zostaną docenione zwłaszcza podczas deszczowej pogody, ponieważ zabrudzenia z mokrego obuwia pozostaną wówczas na wycieraczce. Podobnie zabezpieczą one przed przypadkowym zalaniem kawą lub innymi napojami podłoże, które później bardzo trudno wyczyścić. Niechciane płyny pozostaną na wycieraczce, z której łatwo się ich pozbyć. Wilgoć zostanie zatrzymana, nie będzie przesiąkała głębiej w tapicerkę, co długofalowo mogłoby przyczyniać się do pojawiania procesów gnicia lub korozji. Dodatkowym zabezpieczeniem jest rant o wysokości 1 cm lub 3 cm (w zależności od produktu) na obrzeżach wycieraczki, który zapobiega niekontrolowanemu przemieszczaniu się zawartości poza obszar wycieraczki. Dzięki podwyższeniu na brzegach, wycieraczki tworzą pewnego rodzaju korytko, które łatwo złapać i pozbyć się nieczystości, nie tylko płynnych, ale również piasku oraz wszystkiego co się tam zgromadzi.

Przy produktach prócz marki samochodu, został umieszczony dodatkowo jego rok produkcji, co pozwoli dokładnie dobrać optymalnie dopasowane dywaniki do posiadanego modelu. Dywaniki korytka mają dodatkowe miejsca na stopery, które pozwalają przymocować je do podłoża i uzyskać tym samym jeszcze większą stabilizację.

Oferowane przez nas dywaniki są produktem certyfikowanym przez TUV. Są sprzedawane w zestawie 4 sztuk, który zawiera tradycyjny komplet: dwie wycieraczki przeznaczone do umieszczenia przed fotelem kierowcy i pasażera w przedniej części samochodu oraz dwie do tylnej części.

Istniejemy na rynku od 8 lat i przez ten czas zaufaniem obdarzyło nas wielu klientów. Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom staramy udoskonalać się naszą ofertę. Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 16.00 pod numerem telefonu 74 66 333 30. Realizując zamówienia, wysyłamy je zarówno na terenie kraju, jak również do krajów należących do Unii Europejskiej.