Wczytuję dane...

Kraje Unii Europejskiej
Wysyłka od 25zł !!!

Zapewniamy wysyłkę
w 24h

lat

na rynku

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Chlapacze samochodowe uniwersalne

Druga połowa roku jest znacznie bardziej wymagająca pod względem warunków pogodowych na drogach. Samochód jest narażony na szkodliwe właściwości żwiru i soli. Jednak w tej kategorii znajdziesz idealne rozwiązanie. Już teraz zaopatrz się w dostępne u nas chlapacze uniwersalne!

Kiedyś chlapacze samochodowe były montowane we wszystkich samochodach. Dzisiaj jednak to od właściciela pojazdu zależy, czy się w nie wyposaży. Zakończenie dodawania ich do każdego modelu było związane z niekorzystnym wyglądem, jednak obecnie spotkać można chlapacze stanowiące estetyczny dodatek do każdego samochodu. Dlaczego chlapacze będą dobrym rozwiązaniem? Podczas jazdy zimą spore ilości żwiru, piasku i soli niszczą lakier samochodu, a przez to również jego właściwości zapobiegające rdzewieniu, co przyczynić się może do kosztownych napraw i obniżenia wartości pojazdu.

Chlapacze samochodowe montowane przy przednich kołach chronią drzwi przed obrażeniami powodowanymi przez piasek i żwir. Mowa jednak nie tylko o bezpieczeństwie, ale również estetyce, ponieważ pojazd będzie wolniej się brudził. Chlapacze umieszczane przy tylnych kołach natomiast zabezpieczają tamtą część nadwozia, ale wpływają również na komfort jazdy samochodów z tyłu. Zdarza się bowiem, że dynamiczna jazda spowoduje wyrzucenie z niemałym impetem kamieni i piasku, które mogłyby nawet wylądować na masce następującego pojazdu. Niewątpliwą zaletą chlapaczy jest też ich niewysoka cena. Zazwyczaj komplet można nabyć za kilkadziesiąt złotych.

Oferujemy wysokiej jakości chlapacze gumowe i z tworzywa sztucznego, dzięki czemu doskonale będą chroniły samochód przez długi czas. Wysoka jakość użytych materiałów sprawia, że nawet bardzo niskie temperatury nie przyczynią się do niszczenia produktu. Czarny kolor powoduje, że prezentowane przez nasz sklep modele będą dobrze się prezentowały na każdym samochodzie. Elastyczne tworzywo użyte w produkcji jest bardzo uniwersalnym rozwiązaniem, ponieważ chlapacze same dopasowują się do kształtu pojazdu. Przy tym wszystkim ich montaż jest bardzo prosty. Spokojnie, do każdego modelu dołączamy elementy montażowe i instrukcję.

W naszym sklepie możesz zaopatrzyć się zarówno w komplety wyłącznie na przednią lub tylną oś, ale też kompletne zestawy. Chlapacze uniwersalne są dobrym pomysłem również przez fakt, że można je w prosty sposób wymontować, kiedy nie będą już potrzebne. Już teraz zadbaj o swój samochód i wybierz prezentowane przez nas chlapacze samochodowe. Niskie ceny i najwyższa jakość!