Wczytuję dane...

Kraje Unii Europejskiej
Wysyłka od 25zł !!!

Zapewniamy wysyłkę
w 24h

lat

na rynku

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

FROGUM

Krótka historia firmy FROGUM

Frogum jest rodzinnym przedsiębiorstwem, które zostało założone w 1985 roku w Grodzisku Mazowieckim i od samego początku zajmuje się produkcją wyrobów gumowych. Dzięki zbieranemu  przez lata doświadczeniu, firmie udało się wdrożyć i wyprodukować kilka linii dedykowanych gumowych dywaników a także mat bagażnikowych.

Produkty Frogum

Produkty Frogum są cenione przede wszystkim za wysoką jakość wykonania oraz przyjemny waniliowy zapach. Najstarszą grupą produktów, będących aktualnie w ofercie są dywaniki gumowe Standard. Z czasem powstała również linia Pro-Line 3D, obejmująca zarówno dywaniki, jak i maty klasy premium. W ostatnim czasie również zadebiutowały produkty Dry-Zone będące tańszą alternatywą mat bagażnikowych, a także seria No.77, która jest kompromisem pomiędzy standardowymi dywanikami Frogum, a ekskluzywną linią Pro-Line.

Wszystkie dywaniki i maty Frogum są idealnie dopasowane do podłogi pojazdu i zawierają wszystkie niezbędne do montażu akcesoria. Zapraszamy do zapoznania się, co dla Was oferujemy.